Galeon

Design jachtów

Każdy znaczący projekt ma swój początek – zaczyna się od pomysłu, śmiałej idei aby stworzyć coś wyjątkowego i niezapomnianego.

Tony Castro Design Studio

Tony Castro Design Studio

Firma Galeon udanie łączy lata doświadczeń w budowaniu luksusowych jachtów z pomysłami i wiedzą jakimi dysponują jedni z najlepszych projektantów w branży.

Już na etapie wczesnych koncepcji blisko współpracujemy z naszymi biurami projektowymi, przekazując im nasze uwagi i pomysły dotyczące jachtu.

Do budowy naszych jednostek używamy najlepszych komponentów i najnowszych technologii. Klienci mogą wybierać spośród szerokiej gamy dostępnych materiałów i tworzyć swoje własne kompozycje.

Roberto Curtò Design

Roberto Curtò Design

Aby nie dać wyprzedzić się konkurencji musimy ciągle przesuwać granicę naszych możliwości poprzez wdrażanie nowych, często bardzo odważnych rozwiązań.

Jachty Galeon są bezustannie rozwijane i poprawiane ponieważ zdajemy sobie sprawę z tego, że nawet najmniejsze detale mają wpływ na ostateczny produkt.

Z tych powodów nasze długoletnie partnerstwo z pracownią Tony Castro Design Studio oraz wszechstronnym projektantem Roberto Curtò zaowocowało tyloma niesamowitymi jachtami Galeon.