Galeon

Aktualności

Targi Düsseldorf 2021 odwołane!

Organizatorzy największych na świecie halowych targów łodzi - BOOT Dusseldorf - oficjalnie ogłosili odwołanie tegorocznej edycji. Wystawa pierwotnie miała odbyć się w styczniu, ale została przełożona na 17-23 kwietnia z powodu rosnących wskaźników zakażeń COVID-19 w Niemczech. Data najbliższej edycji targów to 22-30 stycznia 2022....
Nagroda Gospodarcza Forum Wizja Rozwoju

Nagroda Gospodarcza Forum Wizja Rozwoju

Nagroda Gospodarcza Forum Wizja Rozwoju

Nagroda Gospodarcza Forum Wizja Rozwoju

Z dumą informujemy, że nasza firma GALEON otrzymała nagrodę Gospodarczą Forum Wizja Rozwoju w kategorii: Badania, rozwój i transfer nowoczesnych technologii.

Nagroda Gospodarcza Forum Wizja Rozwoju przyznawana jest corocznie przez Forum Wizja Rozwoju, w skład którego wchodzą przedstawiciele prawie 200 instytucji, a rozdanie statuetek odbyło się w dniu wczorajszym podczas uroczystej gali czwartej edycji plebiscytu.

To wyjątkowe wyróżnienie ma charakter honorowy, a jej głównym celem jest promowanie polskich przedsiębiorstw za znaczące osiągnięcia gospodarcze, wpływające na rozwój narodowej gospodarki.

Jest nam niezmiernie miło, że GALEON został dostrzeżony przez Kapitułę i z radością przekazujemy gratulacje wszystkim pracownikom! To nasze wspólne zaangażowanie i wysiłki, zaowocowały tym wyróżnieniem i dowodzą, że obraliśmy właściwy kurs!

Galeon Owners Club 2021

Galeon Owners Club 2021

Stocznia Galeon, producent luksusowych jachtów motorowych, ponownie zaprosił swoich klientów na kolejne spotkanie Galeon Owners Club 2021

Galeon Owners Club 2021

Stocznia Galeon, producent luksusowych jachtów motorowych, ponownie zaprosił swoich klientów na kolejne spotkanie Galeon Owners Club 2021, które stało się największą Floating Party w Polsce. Posiadanie jachtu to świadomy wybór pewnego stylu życia i aktywnego spędzania czasu. Chcąc promować te postawy, firma Galeon zaprosiła do wspólnej zabawy tym razem prawie 300 osób, właścicieli jachtów luksusowych Galeon oraz Partnerów wydarzenia.

Zaproszeni goście mogli wspólnie odkrywać piękno natury i najbliższych akwenów, dzieląc się doświadczeniami oraz bliżej poznać Marinę Yacht Park w Gdyni.

 

Goście zaproszeni dnia 14 sierpnia 2021 roku do floty Galeon Owners Club odbyli tego dnia wspólny rejs po gdyńskiej Zatoce, a następnie zacumowali w marinie gdzie czekał na nich pokaz jednych z najbardziej znanych Polskich projektantów Paprocki&Brzozowski, szybkie jazdy samochodami typu Bentley i Lamborghini oraz zimne drinki i wyborne wino od Partnera, jakim była marka wybieramwino.pl

Wzrok przyciągał również silnik trzytonowy MTU, który znajdzie się w modelu Galeon 800 Fly.

 

Po pierwszych atrakcjach goście udali się na Koktajl Party w Hotelu Courtyard by Marriott Gdynia gdzie czekał na nich poczęstunek i muzyka na żywo.

Wydarzenie poprowadził Galeon Dealer Polska Paweł Górski oraz Marketing Manager Galeon Yachts Paulina Marwińska.

Emocji nie brakowało!

Polboat Yachting Festival 2021

Polboat Yachting Festival 2021

Polboat Yachting Festival 2021 - Polska Premiera 325 GTO

Polboat Yachting Festival 2021

Od czwartku do niedzieli w marinie Yacht Park w Gdyni odbyła się druga już edycja Polboat Yachting Festival, czyli największa w Polsce wystawa jednostek pływających na wodzie – głównie luksusowych jachtów. W tegorocznej edycji udział wzięły czołowe polskie stocznie m.in. Galeon Yachts.

Podczas wydarzenia można było zobaczyć m.in. modele takie jak 335 HTC, 485 HTS, 500 FLY ale też limitowaną edycję 510 FLY oraz jedyną taką na świecie jednostkę 325 GTO.

To właśnie ona została nagrodzona w tym roku za innowacyjny jacht motorowy nagrodą Polboat Awards 2021

W sobotę o godz.12:00 odbyła się oficjalna premiera tego wyjątkowego modelu. Podczas premiery Dealer Polska – Paweł Górski – opowiedział o elementach wyróżniających jednostkę oraz zaprezentował jej funkcjonalność.

Wydarzenie ze strony marki koordynowała Paulina Marwińska PR&Marketing Manager Galeon Yachts

 

Foto: Maciej Samet

Galeon Owners Club 2021

Galeon Owners Club 2021

Galeon Yachts, producent luksusowych jachtów motorowych, zaprasza swych klientów na kolejne spotkanie Galeon Owners Club 2021

Galeon Owners Club 2021

Galeon Yachts, producent luksusowych jachtów motorowych, zaprasza swych klientów na kolejne spotkanie Galeon Owners Club 2021, czyli na imprezę, która stała się największą Floating Party w Polsce. Posiadanie jachtu to świadomy wybór pewnego stylu życia i aktywnego spędzania czasu. Chcemy promować te postawy, zapraszając do wspólnej zabawy wszystkich naszych klientów, właścicieli jachtów Galeon. Promując aktywny wypoczynek i spędzanie czasu na jachtach, odkrywamy piękno natury i najbliższych akwenów, dzielimy się doświadczeniami, przy okazji pomagając w nawiązywaniu znajomości między naszymi klientami.
Goście zaproszeni dnia 14 sierpnia 2021 roku do floty Galeon Owners Club odbędą tego dnia wspólny rejs po Zatoce Gdańskiej, a następnie zawiną do Marina Yacht Park Gdynia gdzie czekać będzie na nich pokaz jednych z najbardziej znanych Polskich projektantów Paprocki&Brzozowski przy muzyce na żywo, szybkie jazdy samochodami typu Bentlay i Lamborghini oraz Koktajl Party w Hotelu Courtyard by Marriott Gdynia.

*Wydarzenie na zaproszenia
** Tylko dla posiadaczy luksusowych jachtów motorowych Galeon

 

Nawiązaliśmy współpracę z Wyższą Szkołą Bankową.

Nawiązaliśmy współpracę z Wyższą Szkołą Bankową.

Z radością informujemy, że Galeon Yachts podjęło współpracę z Wyższą Szkołą Bankową.  

Nawiązaliśmy współpracę z Wyższą Szkołą Bankową.

Z radością informujemy, że Galeon Yachts podjęło współpracę z Wyższą Szkołą Bankową. Jest nam niezmiernie miło, ponieważ Wyższe Szkoły Bankowe to największa grupa prywatnych uczelni wyższych w Polsce. Od wielu lat kształcą w taki sposób, aby pokazać, że możliwe jest łączenie nauki z pracą i życiem prywatnym. Niezależnie czy są to studia wyższe, podyplomowe czy szkolenia, działają w myśl idei work-life balance.

Dzięki nawiązanej współpracy nasi pracownicy będą mogli poszerzyć swoją wiedzę i kompetencje w różnych wariantach edukacyjnych.

https://www.wsb.pl/gdansk/poznaj-wsb

P-series Rally & Galeon Yachts 22.05.2021

P-series Rally & Galeon Yachts 22.05.2021

P-series Rally to cykl imprez turystyczno - sportowych, dedykowanych posiadaczom sportowych modeli Porsche, zarówno współczesnych jak i zabytkowych.

P-series Rally & Galeon Yachts 22.05.2021

P-series Rally to cykl imprez turystyczno – sportowych, dedykowanych posiadaczom sportowych modeli Porsche, zarówno współczesnych jak i zabytkowych. W imprezie można wystartować każdym modelem kultowego już Porsche 911, a także klasycznymi modelami z rodziny Porsche Transaxle czy bardziej popularnymi Boxsterami, czy Caymanami. Pierwsza edycja odbędzie się w maju, na terenach Żuław oraz Wysoczyzny Elbląskiej i Warmii, a baza rajdu ma swoja lokalizację na Wyspie Sobieszewskiej. Nie bez powodu oficjalnym Partnerem rajdu została firma Galeon, polski producent luksusowych jachtów i łodzi motorowych. Rajd rozpocznie się od odcinka nocnego, którego trasa przebiega po Gdańsku, przybliżając marynistyczne klimaty miasta. Odcinek dzienny prowadzi poprzez niezliczone atrakcje hydrotechniczne, mosty, śluzy, wzdłuż kanałów, ocierając się o Zalew Wiślany.

Dla kierowców z zacięciem rajdowym organizator przygotował próby sportowe, które odbędą się na Autodromie Pomorze w Pszczółkach.  Rajd P-series wykracza poza dotychczasowe schematy tego typu imprez organizowanych dla posiadaczy klasyków. Uczestnicy tego rajdu, będą nawigowali podczas przejazdu ponad 300-kilometrowej trasy przy pomocy aplikacji Easy Rally, narzędzia, które zastępuje papierową książkę drogową, używaną na rajdach niemalże od zawsze. To mariaż klasycznych aut i nowych technologii, które mamy w telefonach czy tabletach. Impreza, poza motoryzacyjną przygodą i niezwykle ciekawą formą turystyki, mocno przywołuje klimat morski i żeglarski. Dopełnieniem całości wyprawy ma być możliwość obejrzenia procesu powstawania największych, luksusowych jachtów motorowych w gdańskiej siedzibie firmy Galeon oraz krótkie zwiedzanie gotowych już łodzi.

Pomysłodawcą rajdu jest Tomek Staniszewski, organizator imprez motoryzacyjnych z ponad 10-letnim stażem. Tomek organizuje m.in. najdłuższy rajd Enduro w Polsce, a przez wiele lat zajmował się off-roadem, tworząc rajdy samochodów terenowych. Sportowe, klasyczne Porsche to jego hobby.

Tomek ma już pomysł na kolejną, przyszłoroczną edycję. Ta zostanie zlokalizowana na południu polski i poprowadzi skrajnie odmiennymi trasami od płaskich terenów północnej polski. Każda z tych imprez – jak mówi organizator – musi dawać maksymalną rozkosz prowadzenia sportowego, kultowego pojazdu, każda z nich będzie odbywała się w innym miejscu, przybliżając tajemnice tych miejsc uczestnikom.  Ze strony marki Galeon – przedsięwzięcie koordynować będzie Paulina Marwińska-Bugajny PR&Marketing Manager Galeon Yachts oraz Paweł Górski – dealer Polska.

 

„Jeszcze więcej luksusu na Galeon 700 Skydeck” Jachting Motorowy

„Jeszcze więcej luksusu na Galeon 700 Skydeck” Jachting Motorowy

Polecamy najnowszy artykuł w "Jachtingu Motorowym" na temat naszego jachtu 700 Skydeck.

„Jeszcze więcej luksusu na Galeon 700 Skydeck” Jachting Motorowy

Galeon 700 Skydeck to jacht intrygujący, fascynujący, budzący emocje. Nie mógł więc umknąć uwadze „Jachtingu Motorowego”, który wspaniale opisał tę jednostkę w artykule dostępnym zarówno na swojej stronie internetowej, jak i w najbliższym numerze. Polecamy: https://www.motorowy.com/artykul/19-11-2020/jeszcze-wiecej-luksusu-galeon-700-skydeck

#OpenShipyard

#OpenShipyard

Zakończenie sezonu 2020

#OpenShipyard

Dnia 26 września w gdańskim Hotelu Grano miało miejsce oficjalne zakończenie sezonu żeglarskiego OpenShipyard.
Wydarzenie zgromadziło przede wszystkim miłośników i posiadaczy jachtów Galeon. Mogli oni wysłuchać krótkiego podsumowanie jakie przygotował dla nich Paweł Górski – dealer Galeon Polska, zobaczyć najnowszy model Galeon 700 SKY oraz obejrzeć film z akcji charytatywnej #Gaszynchallange, do której włączyła się nasza firma.
Jednym z głównych Partnerów wydarzenia był dealer samochodów luksusowych BMW Zdunek. To właśnie auta takie jak nowe BMW serii 8 czy model DS mogli zobaczyć przybyli goście. Całość uświetniła prelekcja sommelierska Przemysława Gwardzika z Pracowni Red Wine & Whisky połączona z degustacją wina, koncert na żywo Eweliny Pobłockiej oraz zabawa wizytówkowa z atrakcyjnymi nagrodami ufundowanymi min. przez Hotel Grano, DS Zdunek Trójmiasto, Hotel Kozi Gród, Zemsai oraz Klinikę Medycyny Estetycznej Dr. Anny Butowskiej.
Emocji nie brakowało!

#GaszynChallenge

#GaszynChallenge

#GaszynChallenge w Galeonie

#GaszynChallenge

Polboat Yachting Festival 2020

Polboat Yachting Festival 2020

Zobacz relację z wyjątkowej wystawy, która pokazała potencjał polskiego przemysłu jachtowego.

Polboat Yachting Festival 2020

W dniach 20-22 sierpnia 2020 w gdyńskim Yacht Parku miało miejsce wyjątkowe wydarzenie, które przyciągnęło miłośników łodzi motorowych i luksusowych jachtów z całej Polski. Mowa o POLBOAT YACHTING FESTIVAL. To właśnie podczas tej wystawy można było zobaczyć czołowe polskie marki z tej branży. Jednym z głównych wystawców był oczywiście Galeon Yachts. Tym razem, odwiedzający mogli wejść na pokład aż trzech modeli: niewielkiej i idealnej dla osób zaczynającej przygodę z jachtingiem 335 HTS, szybkiej i zwrotnej 460 FLY oraz prawie 23 metrowej i zapierającej dech w piersi 680 FLY.

Galeon Owners Club 2020

Galeon Owners Club 2020

Zapraszamy na relację z Galeon Owners Club 2020.

Galeon Owners Club 2020

Posiadanie jachtu jest świadomym wyborem pewnego stylu życia, w którym decydujemy się na aktywne i niebanalne spędzanie naszego cennego, wolnego czasu. Chcąc promować tę postawę po raz kolejny zaprosiliśmy właścicieli jachtów motorowych Galeon do wzięcia udziału w kolejnej edycji wydarzenia Galeon Owners Club, które odbyło się 14 sierpnia 2020.

Z samego rana odbyliśmy wspólny rejs po Zatoce Gdańskiej i Motławie. Całość zwieńczył wieczorny poczęstunek przy muzyce na żywo w Beach Barze White Marlin oraz jazdy testowe przygotowane przez Partnera wydarzenia Lamborghini Warszawa i Bentley Warszawa! Emocji nie brakowało!

Foto: Adam Budryło, Michał Grzyb

Galeon 410 HTC

Galeon 410 HTC

Już wkrótce nowy model!

Galeon 410 HTC

Nadchodzący 410 HTC oparty na kadłubie udanego modelu 400 FLY prezentuje bardziej sportową sylwetkę połączoną, z wysokiej jakości wnętrzem. Hardtop oferuje duży szklany dach nad stanowiskiem sterowym. Nowy wyróżniający się aspekt 410 HTC, to brezentowy dach osłaniający kokpit przed słońcem podczas rejsu, który otwiera się za naciśnięciem jednego przycisku – genialne rozwiązanie!

O nowym modelu możesz więcej przeczytać TUTAJ.

Galeon 400 Fly

Galeon 400 Fly

Zobacz najnowszy film z Miami!

Galeon 400 Fly

Galeon 400 Fly dołączył do gamy jachtów czwartej generacji jako jeden z najmniejszych modeli oferujących innowacyjny system otwieranych burt „beach mode”. Jednostka została zaprojektowana z myślą o jak najlepszym prowadzeniu i zachowaniu stabilności podczas pływania.

Premiera w USA!

Dziękujemy MarineMax za udostępnienie filmu!

Zobacz film w serwisie YouTube.

Motor Boat Awards 2020

Motor Boat Awards 2020

Galeon 335 HTS zwycięzcą MBY Awards w kategorii sportcruiser do 40 stóp!

Motor Boat Awards 2020

Świetna wiadomość na początek roku!

Podczas tegorocznych targów boot Dusseldorf odbyła się gala wręczenia nagród Motor Boat Awards, organizowana przez brytyjski magazyn Motor Boat & Yachting.

Galeon 335 HTS zwyciężył w kategorii sportcruiser do 40 stóp!

 

 

Targi w Dusseldorfie 2020

Targi w Dusseldorfie 2020

Zobacz relację z największych halowych targów!

Targi w Dusseldorfie 2020

Podczas tegorocznych targów Boot Dusseldorf, przy współpracy z naszym niemieckim Dealerem pokazaliśmy 6 modeli jachtów: 370 HTS, 400 FLY ( Premiera!), 420 FLY, 425 HTS, 485 HTS oraz nagrodziny 680 FLY, na dwóch stoiskach – w hali nr 6 oraz hali nr 1.

Dziękujemy wszystkim klientom, Dealerom oraz zwiedzającym. Zapraszamy już za rok!

 

Targi w Fort Lauderdale

Targi w Fort Lauderdale

Zobacz więcej szczegółów dotyczących wydarzenia!

Targi w Fort Lauderdale

Galeon wraz z partnerem Marine Max zaprezentuje osiem wspaniałych modeli podczas tegorocznych targów w Fort Lauderdale.

Zapraszamy na premierę modelu Galeon 680 FLY!

 

Do zobaczenia wkrótce.

Nowy jacht w gamie Galeon już wkrótce

Nowy jacht w gamie Galeon już wkrótce

Galeon 400 FLY

Nowy jacht w gamie Galeon już wkrótce

Galeon 400 Fly wkrótce dołączy do gamy jachtów czwartej generacji jako jeden z najmniejszych modeli oferujących innowacyjny system otwieranych burt „beach mode”. Jednostka została zaprojektowana z myślą o jak najlepszym prowadzeniu i zachowaniu stabilności podczas pływania. Wykończenie wnętrza będzie dostępne w kilku nowoczesnych wariantach z opcjami dodatkowymi, dostępnymi na życzenie klienta.

Galeon 680 Fly nagrodzony podczas targów w Cannes

Galeon 680 Fly nagrodzony podczas targów w Cannes

World Yachts Trophies 2019

Galeon 680 Fly nagrodzony podczas targów w Cannes

Z dumą ogłaszamy, że Galeon 680 FLY zdobył nagrodę World Yachts Trophies w kategorii designu zewnętrznego 64-80 stóp!

Galeon 680 Fly to połączenie klasycznego kadłuba z nową formą wnętrza „Floating desing” oraz innymi innowacjami. Koncepcja „Floating design” wnętrza nawiązuje do fal, łagodne wyoblania w kombinacji matów i połysków.

 


                
Galeon podczas targów w Southampton

Galeon podczas targów w Southampton

Relacja z tegorocznych targów w Wielkiej Brytanii.

Galeon podczas targów w Southampton

Galeon zaprezentował sześć modeli na targach w Southampton. Jachty cieszyły się ogromnym zainteresowaniem zwiedzających. Marka zawsze przyciąga gości swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami i nowoczesną technologią.

Zapraszamy do galerii zdjęć!

Odwiedź nas podczas targów Cannes Yachting Festival

Odwiedź nas podczas targów Cannes Yachting Festival

Galeria zdjęć wkrótce

Odwiedź nas podczas targów Cannes Yachting Festival

Podczas tegorocznych targów w Cannes, klienci będą mięli okazję zobaczyć sześć modeli jachtów: Galeon 640 FLY, Galeon 500 FLY, Galeon 460 FLY, Galeon 425 HTS, Galeon 335 HTS, oraz najnowszą jednostkę Galeon 680 FLY.

Do zobaczenia!

Targi Wiatr i Woda w Gdyni

Targi Wiatr i Woda w Gdyni

Relacja z targów na wodzie w Gdyni

Targi Wiatr i Woda w Gdyni

Targi Wiatr i Woda, to największa plenerowa wystawa jachtowa w Polsce. Niesamowite jednostki 420 FLY, 425 HTS, 485 HTS, 470 SKY oraz 650 SKY przyciągnęły uwagę odwiedzających przez cały czas trwania wystawy – mamy nadzieję, że udała się Twoja wizyta!

Zapraszamy do galerii. Do zobaczenia na kolejnej edycji targów!

Prezent od Sevenstar Yacht Transport

Prezent od Sevenstar Yacht Transport

Dziękujemy Sevenstar Yacht Transport!

Prezent od Sevenstar Yacht Transport

Kilka dni temu kontener opuścił naszą firmę i odbywa długą podróż do USA. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie wspaniały prezent od Sevenstar Yacht Transport.
Długotrwała i ścisła współpraca zaowocowała tym wielkim prezentem. Dziękujemy Sevenstar Yacht Transport!

Diamenty Miesięcznika Forbes

Diamenty Miesięcznika Forbes

Galeon Laureatem nagrody Diamenty Miesięcznika Forbes 2019.

Diamenty Miesięcznika Forbes

Galeon Laureatem nagrody Diamenty Miesięcznika Forbes 2019.

W imieniu właściciela firmy, wyróżnienie odebrał Grzegorz Tuszyński, Dyrektor Zarządzający.

Sanctuary Cove International Boat Show 2019

Sanctuary Cove International Boat Show 2019

Jachty Galeon debiutują na rynku australijskim podczas targów Sanctuary Cove International Boat Show

Sanctuary Cove International Boat Show 2019

Firma Galeon Yachts po raz pierwszy bierze udział w międzynarodowych targach Sanctuary Cove International Boat Show 2019 w Australii.
W ramach współpracy z Alexander Marine Australia udało się wystawić dwa wspaniałe jachty.

Zobacz relację z australijskiego debiutu dwóch godnych podziwu modeli – 460 Fly i 510 Skydeck z unikalnym systemem „Beach mode”.

Galeon 640 Flybridge zwycięzcą prestiżowej nagrody

Galeon 640 Flybridge zwycięzcą prestiżowej nagrody

Gala rozdania nagród Motor Boat & Yachting Awards 2019

Galeon 640 Flybridge zwycięzcą prestiżowej nagrody

Chcielibyśmy ogłosić, że nasz jacht Galeon 640 Flybridge zwyciężył podczas 2019 Motor Boat Awards, w kategorii flybridge powyżej 60 stóp. Galeon 360 Flybridge zdobył wyróżnienie w kategorii jachtów flybridge poniżej 60 stóp.

Uroczysta gala Motor Boat & Yachting odbyła się 7 maja w Londynie. Zapraszamy do obejrzenia relacji z tego dnia.

 

PALMA International Boat Show

PALMA International Boat Show

Flagowy model Galeon 640 Flybridge na Targach w Palma de Mallorca

PALMA International Boat Show

Podczas tegorocznych targów Palma International Boat Show, Galeon oraz Yates Mallorca zaprezentują zwycięzcę wielu międzynarodowych nagród i tytułów – Galeon 640 Fly.

Targi rozpoczynają się 27 kwietnia i potrwają do 1 maja.

Motor Boat of the Year 2019

Motor Boat of the Year 2019

Galeon 360 FLY, Galeon 460 FLY oraz Galeon 640 Fly są finalistami nagrody Motor Boat of the Year 2019.

Motor Boat of the Year 2019

Aż trzy nasze modele jachtów nominowane są do nagrody Motor Boat of the Year!

Galeon 360 FLY oraz Galeon 460 FLY w kategorii jachtów o długości do 60 stóp. Flagowy model Galeon 640 Fly w kategorii jachtów o długości ponad 60 stóp.

Jesteśmy bardzo dumni z nominacji, która po raz kolejny udowadnia, że stocznia Galeon należy do najlepszych w Europie! Zapraszamy do galerii.

Targi w Moskwie

Targi w Moskwie

Zapraszamy do obejrzenia galerii z Targów w Rosji

Targi w Moskwie

Podczas wystawy w Moskwie Galeon oraz Smartyachts zaprezentowali wielokrotnie nagradzany model 500 FLY z opcją Beach Mode w wersji ze złotym kadłubem.

 

 

Galeon 335HTS nagrodzony podczas Targów w Warszawie

Galeon 335HTS nagrodzony podczas Targów w Warszawie

Zobacz relację z wydarzenia

Galeon 335HTS nagrodzony podczas Targów w Warszawie

Podczas tegorocznych Targów Wiatr i Woda 2019, które odbyły się w na przełomie lutego i marca, zaprezentowaliśmy dwa modele jachtów: Galeon 335 HTS oraz Galeon 360 FLY.

Galeon 335 HTS, który miał swoją premierę pod koniec 2017 roku, zwyciężył w kategorii jachty motorowodne. Jesteśmy bardzo dumni z nagrody.

Dziękujemy wszystkim odwiedzającym, zapraszamy na kolejną edycję już za rok!

Targi w Stambule 2019

Targi w Stambule 2019

Zobacz zdjęcia z targów w Turcji

Targi w Stambule 2019

Podczas targów Istanbul Tuzla Boat Show 2019, GALEON oraz DENIZ YATÇILIK zaprezentowali trzy modele 360 Fly, 500 Fly oraz 640 Fly – zwycięzca nagrody World Yacht Trophy w kategorii 60-80 stóp (Cannes Yachting Festival 2018).

Dziękujemy wszystkim odwiedzającym i zapraszamy na kolejne targi!

Targi w Miami

Targi w Miami

Relacja z międzynarodowych targów w Miami

Targi w Miami

Na międzynarodowych targach w Miami Galeon oraz MarineMax zaprezentowali dziesięć modeli w tym premierowy model 425 HTS.

Dziękujemy wszystkim odwiedzającym i zapraszamy na kolejne targi!

Targi w Dusseldorf

Targi w Dusseldorf

Relacja z targów Boot Dusseldorf 2019

Targi w Dusseldorf

Ostatnia edycja targów w Dusseldorfie była już 50tą i okazała się być wielkim sukcesem zarówno dla organizatorów jak i firmy Galeon. Ogromna liczba zwiedzających, wiele kontraktów podpisanych już w trakcie trwania targów oraz szeroka gama prezentowanych modeli sprawiła, że były one warte odwiedzenia.

Galeon zaprezentował sześć modeli:  335 HTS, 420 FLY, 425 HTS ( Światowa premiera), 470 SKYDECK, 485 HTS oraz wielokrotnie nagradzany 640 FLY, które można było podziwiać na dużym stoisku w prestiżowej hali numer 6.

Pragniemy podziękować wszystkim odwiedzającym, klientom oraz naszym dilerom i partnerom – do zobaczenia na następnych targach!

 

Targi w Fort Lauderdale

Targi w Fort Lauderdale

Zapraszamy do galerii zdjęć z targów FLIBS na Florydzie

Targi w Fort Lauderdale

Targi w Fort Lauderdale są nie lada gratką dla każdego entuzjasty jachtów motorowych i jednym z najważniejszych wydarzeń w targowym kalendarzu większości producentów. Na wystawie można zapoznać się z ogromną ilością najciekawszych jednostek ze wszystkich segmentów, dzięki czemu na Florydę sciągają klienci z całego świata.

W ramach współpracy z największym dystrybutorem jachtów w Stanach Zjednoczonych udało nam się wystawić imponującą ofertę jednostek w tym najnowszy model Galeon 650 SKYDECK, który szybko staje się liderem innowacyjności w swojej klasie.

Dziękujemy wszystkim odwiedzającym oraz naszym fanom – do zobaczenia na następnej imprezie!

European Powerboat of the Year 2019

European Powerboat of the Year 2019

Galeon 640 FLY został nominowany do nagrody European Powerboat of the Year 2019, dowiedz się wiecej tutaj!

European Powerboat of the Year 2019

Galeon 640 FLY został nominowany do prestiżowej nagrody  European Powerboat of the Year 2019 przez największe w branży czasopismo BOOTE Magazin!

Jest to niesamowite wyróżnienie znaleźć sie w gronie pięciu jednostek w tej kategorii, które zostały wybrane przez najlepszych specjalistów w Europie.

Galeon po raz kolejny udowadnia, że jest niekwestionowanym liderem w dziedzinie designu jachtów oraz innowacyjnych rozwiązań stosowanych na pokładzie.

Zwyciezca zostanie ogłoszony podczas targów Boot Dusseldorf 2019 – trzymajcie kciuki!

Targi w Cannes

Targi w Cannes

Zobacz relacje z targów w Cannes

Targi w Cannes

Międzynarodowe targi w Cannes urosły do rangi najważniejszego wydarzenia dla entuzjastów jachtów w Europie. W samym sercu lazurowego wybrzeża można znaleźć setki nowych modeli, które każdy z producentów chce zaprezentować elitarnej klienteli.

Galeon przygotował na tę okazję aż 9 modeli w tym światową premierę jachtu 650 SKYDECK. Mamy przyjemność poinformować również, że nasze jednostki cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wśród zwiedzających oraz specjalistów z branży, dzięki czemu zostaliśmy nagrodzeni za najbardziej innowacyjny jacht w swojej kategorii. Model 640 FLY zdobył prestiżową nagrodę World Yacht Trophy po raz kolejny dowodząc, że Galeon jest liderem jeżeli chodzi o nowe technologie.

Zapraszamy do galerii i do zobaczenia na kolejnej edycji targów!

 

Targi w Southampton

Targi w Southampton

Relacja z międzynarodowych targów w Southampton

Targi w Southampton

Galeon pokazał trzy modele na słynnych targach w Southampton i zdobył zainteresowanie i uwagę zwiedzających.

Model Galeon 460 FLY z opcją Beach Mode zawsze przyciąga gości swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami i nowoczesną technologią.

Zwiedzający mogli zapoznać się również z kompaktowym modelem 360 FLY oraz małym sportowym cruserem 305 HTS.

Zapraszamy do galerii zdjęć!

Targi w Petersburgu

Targi w Petersburgu

Krótka relacja z targów na wodzie w Petersburgu

Targi w Petersburgu

W słynnym Petersburgu odbyła się jedna z największych wystaw jachtów na wodzie w Rosji.

Galeon oraz Smartyachts mieli przyjemność zaprezentować wiele modeli w tym flagowy 780 Crystal oraz 500 FLY

Zapraszamy do galerii!

Targi w Genui

Targi w Genui

Relacja z targów we Genui

Targi w Genui

Na targach we słynnym włoskim mieście Genua pokazaliśmy trzy modeleL Galeon 335 HTS, Galeon 370 HTC oraz Galeon 430 HTC.
Zapraszamy do galerii!

640 FLY w Miami

640 FLY w Miami

Innowacyjny model 640 FLY w wersji z powiększonym fly w Miami

640 FLY w Miami

Model Galeon 640 FLY zmieni oblicze jachtów w swoim segmencie.

Niesamowity design, nigdy wcześniej nie widziane rozwiązania oraz najwyższy poziom luksusu na wszystkich pokładach odróżniają ten model od wszystkich innych.

Zapraszamy do galerii zdjęć z Miami!

Link do modelu tutaj – Galeon 640 FLY

470 SKYDECK w Finlandii

470 SKYDECK w Finlandii

Zobacz niesamowity model 470 SKYDECK w Turku, regionie słynnym z tysięcy wysp!

470 SKYDECK w Finlandii

Galeon 470 SKYDECK zadebiutował w 2018 roku na targach w Dusseldorfie, gdzie porwał serca fanów marki Galeon swoim designem oraz technologią.

Dostępny w wielu wersjach wykończenia i wyposażenia, model 460 FLY można skonfigurować według własnych upodobań.

W malowniczym regionie Finlandii prezentuje się wręcz doskonale – zapraszamy do galerii!

460 FLY w Londynie

460 FLY w Londynie

Zobacz jak nasz popularny model 460 FLY zaprezentował się podczas sesji w Londynie!

460 FLY w Londynie

Galeon 460 jest jednym z naszych najpopularniejszych modeli nie bez powodu!

Indywidualnie dobierane wnętrza, potężne silniki Volvo Penta oraz cała gama innowacyjnych rozwiązań wyróżniają ten model na tle konkurencji.

Wyposażony w uwielbiany przez klientów Beach Mode, 460 FLY robił wrażenie nawet w Brytyjskiej stolicy, zapraszamy do galerii!

Link do modelu tutaj – Galeon 460 FLY

 

Targi w Warszawie

Targi w Warszawie

Relacja z targów Wiatr i Woda w Warszawie

Targi w Warszawie

Targi Wiatr i Woda to największe w Polsce wydarzenie na rynku motorowodnym i nie mogło na nim zabraknąć stoczni Galeon!

Nasi goście mieli możliwość zapoznać się z niedawno zaprezentowanymi modelami 335 HTS oraz 370 HTC oraz łodzią motorową Galia.

Pragniemy podziękować wszystkim odwiedzającym i zapraszamy do galerii zdjęć!

Targi w Jokohamie

Targi w Jokohamie

Zobacz zdjęcia z targów w Jokohamie, zapraszamy do galerii

Targi w Jokohamie

Galeon oraz diler Slow Boats zaprezentowali dwa modele typu flybridge podczas targów w Jokohamie w Japonii.
Oba kompaktowe modele, 300 FLY oraz 360 FLY cieszyły się ogromnym zainteresowaniem zwiedzających.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii!

Targi w Moskwie

Targi w Moskwie

Zapraszamy do galerii zdjęć z targów w Moskwie

Targi w Moskwie

Galeon po raz kolejny był w centrum zainteresowania na targach jachtów w Moskwie dzięki niesamowitemu modelowi 460 FLY .
Pragniemy podziękować dilerowi Smart Yachts oraz wszystkim odwiedzającym – do zobaczenia na kolejnych targach!
Zapraszamy do galerii!

Targi Eurasia

Targi Eurasia

Relacja z targów Eurasia 2018 w mieście Tuzla niedaleko Instambułu

Targi Eurasia

Galeon and Deniz Yachting mają przyjemność zaprezentować dwa modele na targach 2018 Eurasia Boat show.

Zwiedzający mają możliwość zapoznania się z niedawaną premierą 360 FLY oraz wielokrotnie nagradzanym modelem 500 FLY z opcją Beach Mode.

Zapraszamy do galerii!

 

Targi w Miami

Targi w Miami

Relacja z międzynarodowych targów w Miami 2018 - zapraszamy do galerii!

Targi w Miami

Podczas targów w Miami, na stoisku Galeon oraz MarineMax można było obejrzeć aż 9 jachtów Galeon w tym najnowszą premierę, niesamowity model 640 FLY!

Nasi goście mogli zapoznać się z szeroką gamą modeli w tym: 405 HTS, 430 HTC, 460 FLY, 485 HTS, 500 FLY, 550 FLY, 560 SKY, 640 FLY oraz 660 FLY, które cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony zwiedzających.

Jeszcze raz dziękujemy za przybycie i do zobaczenia na kolejnej edycji targów!

 

470 SKY – Nagroda w Helsinkach

470 SKY – Nagroda w Helsinkach

Galeon 470 SKYDECK został nagrodzony jako najlepszy jacht na targach w Helsinkach po raz czwarty z rzędu!

470 SKY – Nagroda w Helsinkach

Z przyjemnością informujemy, że jacht Galeon 470 SKYDECK został ogłoszony najlepszym jachtem na targach w Helsinkach w kategorii Cabin Cruiser!

Tegoroczna nagroda jest już czwartą z kolei dla Galeon oraz dilera z Finlandii – Nordec Nautic.

Więcej informacji na temat modelu TUTAJ, zapraszamy do galerii zdjęć!

 

Targi Boot Dusseldorf 2018

Targi Boot Dusseldorf 2018

Relacja z największych halowych targów jachtowych na świecie - Boot Dusseldorf 2018!

Targi Boot Dusseldorf 2018

Tegoroczne targi Boot Dusseldorf były wyjątkowe i zaliczają się do najlepszych w historii.

Już od pierwszych godzin było widać, że cała branża patrzy z optymizmem w przyszłość a rekordowa liczba jachtów, wystawców oraz zwiędzających tylko to potwierdziła.

Stand Galeon znajdował się w najbardziej prestiżowej hali superjachtów i można było na nim obejrzeć sześć modeli w tym niedawno zaprezentowany 335 HTS oraz światowe premiery 470 SKYDECK oraz 640 FLY.

Pragniemy podziękować naszym partnerom, organizatorom oraz wszystkim zwiędzającym i naszym fanom – bez was ten sukces nie byłby możliwy! Zapraszamy do galerii zdjęć.

 

Targi w Londynie

Targi w Londynie

Relacja z targów w Londynie

Targi w Londynie

Galeon ma przyjemność zaprezentować klasyczny model 380 FLY podczas międzynarodowych targów w Londynie.

Zapraszamy na nasze stoisko aby dowiedzieć się wiecej o aktualnych i nadchodzących modelach – do zobaczenia!

Zapraszamy do galerii zdjęć.

Mistrz Europy w klasie AM

Mistrz Europy w klasie AM

Wspierany przez Galeon Yachts wielokrotny mistrz Polski w wyścigach motocyklowych i samochodowych, Teodor Myszkowski, w sezonie 2017 zdominował rywalizację w prestiżowej serii Lamborghini Super Trofeo Europe.

Mistrz Europy w klasie AM

Wspierany przez Galeon Yachts wielokrotny mistrz Polski w wyścigach motocyklowych i samochodowych, Teodor Myszkowski, w sezonie 2017 zdominował rywalizację w prestiżowej serii Lamborghini Super Trofeo Europe, za kierownicą 620-konnego Lamborghini Huracana wygrywając sześć z dwunastu wyścigów na najsłynniejszych, znanych z Formuły 1, europejskich torach, a w sześciu pozostałych startach finiszując na podium. Już na dwa wyścigi przez końcem sezonu poznaniak zapewnił sobie tym sposobem tytuł mistrza Europy klasy AM.

Sezon 2017 był dla Teodora drugim za kierownicą napędzanego pięciolitrowym silnikiem V10 Lamborghini, rozpędzającego się do ponad 300 km/h. Trzeci w klasyfikacji generalnej rok wcześniej, poznaniak rozpoczął rywalizację od dwóch zwycięstw na legendarnym, włoskim torze Monza, jednym z najszybszych i najsłynniejszych na świecie. Kilka tygodni później Myszkowski stanął na najwyższym stopniu podium na brytyjskim Silverstone, na którym przed laty odbył się pierwszy w historii wyścig Formuły 1.

Zwycięstwami zakończyły się także wizyty na francuskim Paul Ricard i belgijskim Spa-Francorchamps, po czym we wrześniu Teodor przypieczętował mistrzowski tytuł dwukrotnie stając na podium na niemieckim Nurburgringu, kolejnym kultowym torze F1. Zwieńczeniem wymarzonego sezonu była wygrana w ostatniej rundzie na włoskiej Imoli, a następnie świetna jazda w wielkim Finale Światowym, podczas którego polskie Lamborghini z charakterystycznymi logotypami Galeon Yachts było jednym z najszybszych aut na torze.

510 SKYDECK film

510 SKYDECK film

Zobacz nasz nowy film promujący innowacyjny model Galeon 510 SKYDECK!

510 SKYDECK film

Model SKYDECK jest bliźniaczym modelem wielokrotnie nagradzanego jachtu 500 FLY i stanowi jego naturalne uzupełnienie. Dzięki wspólnej konstrukcji kadłuba może on zaoferować wszystkie jego innowacyjne rozwiązania oraz, dodatkowo nową koncepcję górnego pokładu.

Dzięki połączeniu zalet klasycznego modelu flybridge oraz sportowego wyglądu hardtopa, udało się stworzyć unikalną konstrukcję, która zdobyła nagrodę za innowacyjny design na targach w Cannes w roku 2016.

Galeon 510 SKYDECK Video

Targi w Fort Lauderdale

Targi w Fort Lauderdale

Relacja z targów FLIBS 2017 na florydzie

Targi w Fort Lauderdale

Galeon wraz z oficjalnym dilerem na rynek USA, Marinemax, mieli przyjemność wystawić aż dziewięć jachtów podczas tegorocznych, międzynarodowych targów w Fort Lauderdale.

Serdecznie dziękujemy odwiedzającym, naszym dilerom oraz organizatorom tego wyjątkowego wydarzenia!

Do zobaczenia na kolejnych targach i zapraszamy do galerii!

 

Targi w Cannes

Targi w Cannes

Relacja z 40tej edycji targów w Cannes!

Targi w Cannes

Tegoroczna edycja targów Cannes Yachting Festival obchodziła swój 40ty jubileusz i zdecydowanie nie zawiodła oczekiwań odwiedzających!

Każdy z wystawców przygotował szeroką gamę jednostek, które prezentowane były w luksusowej atmosferze lazurowego wybrzeża.

Galeon zaprezentował aż 8 jednostek i był oblegany zarówno przez zwiedzających jak i konkurencję.

Pragniemy podziękować naszym dilerom za ich wsparcie oraz wszystkim odwiedzającym za ich cenny czas, do zobaczenia za rok!

 

Targi w Genui

Targi w Genui

Relacja z tegorocznych targów w Genui

Targi w Genui

Po kilku latach nieobecności jachty Galeon wracają na największą wystawę marinistyczną we Włoszech z dwoma modelami: Galeon 510 SKYDECK oraz 370 HTC.

Rozmach targów oraz zainteresowanie zwiedzających pozwalają nam patrzeć z optymizmem w przyszłość i jesteśmy pewni, że kolejne edycje pozwolą odzyskać tej wystawie jej wiodącą rolę w kalendarzu wydarzeń.

Pragniemy podziękować wszystkim odwiedzającym i zapraszamy na stronę naszego oficjalnego dilera we Włoszech- www.fortunelavagna.com

Do zobaczenia na kolejnej wystawie!

Targi w Southampton

Targi w Southampton

Galeon wraca do Wielkiej Brytanii!

Targi w Southampton

Firma Galeon powraca na rynek w Wielkiej Brytanii prezentując dwa modele podczas słynnych targów w Southampton.

Serdecznie dziękujemy wszystkim odwiedzającym za ciepłe przyjęcie i zainteresowanie!

Zapraszamy do odwiedzenia strony galeonyachts.co.uk w celu uzyskania informacji na temat lokalnych wydarzeń.

Targi w Cannes

Targi w Cannes

Zapraszamy do odwiedzenia nas na targach w Cannes!

Targi w Cannes

Targi w Cannes są największą wystawą jachtów na wodzie, która odbywa się w Europie i jednym z najciekawszysch wydarzeń sezonu.

Ta edycja będzie już czterdziestą z kolei i z tej okazji przygotowaliśmy dla państwa kilka niespodzianek!

Zapraszamy do odwiedzenia nas w sekcji Pantiero, na stoisku 107 gdzie pokażemy modele Galeon: 360 FLY, 370 HTC (światowa premiera!), 405 HTL, 420 FLY, 460 FLY, 485 HTS, 510 SKYDECK oraz 560 SKYDECK – nie przegap tego! Do zobaczenia.

Wiatr i Woda w Gdyni

Wiatr i Woda w Gdyni

Relacja z targów Wiatr i Woda 2017 w Gdyni

Wiatr i Woda w Gdyni

Targi Wiatr i Woda w Gdyni to największa wystawa jachtów na wodzie w Polsce.

Dzięki bliskości do Mariny Galeon, udało nam się sprowadzić do Gdyni niesamowity wachlarz modeli, wśród których znalazły się: premierowa jednostka 370 HTC, dynamiczny model 510 SKYDECK z napędem IPS oraz flagowy okręt – 780 Crystal.

Dziękujemy wszystkim odwiedzającym i do zobaczenia za rok!

Galeon 460 FLY wśród fiordów

Galeon 460 FLY wśród fiordów

Zobacz niesamowite video modelu Galeon 460 FLY pośród norweskich fiordów.

Galeon 460 FLY wśród fiordów

Galeon wraz z dilerem z Norwegii – Stavanger Marinesenter AS   udał się na wyprawę modelem Galeon 460 FLY pośród niesamowitych fiordów niedaleko miejscowości Stavanger. Jacht był wyposażony w innowacyjny tryb Beach Mode, z którego mogliśmy podziwiać jeden z cudów przyrody – Lysefjord.

Zapraszamy do obejrzenia – VIDEO 

Targi w Soczi

Targi w Soczi

Relacja z targów Soczi 2017

Targi w Soczi

Galeon i Smartyachts mieli przyjemność zaprezentować klasyczny model Galeon 380 FLY na targach w Soczi, przy Morzu Czarnym i niedaleko miasteczka olimpijskiego.

Targi odbyły się podczas weekendu Formuły 1, co zagwarantowało międzynarodową klientelę i ciekawą oprawę wystawy.

Serdecznie dziękujemy wszystkim odwiedzającym oraz naszemu dilerowi – Smartyachts za wspaniałą organizację!

 

Galeon Owners Club

Galeon Owners Club

Relacja ze spotkania Galeon Owners Club 2017

Galeon Owners Club

Tegoroczna edycja spotkania Galeon Owners Club zabrała nas w podróż kanałami Pętli Żuławskiej, poprzez śluzy i mosty zwodzone aż do miasta Elbląg. Flota Galeon ruszyła z naszej prywatnej mariny i utworzyła grupę jachtów nieczęsto spotykaną na tych akwenach. Po drodze mijaliśmy piękne krajobrazy, z których wiele to obszary lęgowe ptactwa.

Na miejscu czekała na nas kolacja powitalna, na której goście mogli podzielić się wrażeniami z odbytej podróży. Dzień drugi okazał się być dużo lepszy pod względem pogody i wielu z gości postanowiło skorzystać z grilla zoorganizowanego na tarasie hotelu. Do zobaczenia na kolejnej edycji GOC!

Premiera jachtu 500 FLY w Hongkongu

Premiera jachtu 500 FLY w Hongkongu

Oficjalna premiera modelu 500 FLY w Hongkongu, zobacz wiecej...

Premiera jachtu 500 FLY w Hongkongu

Galeon oraz Asiamarine mieli przyjemność  oficjalnie zaprezentować model Galeon 500 FLY publiczności w Hongkongu. Premiera odbyła się w Aberdeen Marine Club, gdzie na gości czekała powitalna lampka szampana oraz koncert jazzowy. Każdy z zaproszonych gości mógł indywidualnie zwiedzić jacht i na własne oczy przekonać się o bezkompromisowej jakości produktów Galeon. Pragniemy podziękować wszystkim gościom i do zobaczenia na następnym wydarzeniu!

Link do strony dilera: Asiamarine

 

Targi w Japonii

Targi w Japonii

Zobacz zdjęcia z debiutu modelu Galeon 365 HTS na targach w Jokohamie!

Targi w Japonii

Galeon wraz z naszym dilerem z Japonii miał przyjemność zaprezentować swój model 365 HTS szerszej publiczności podczas międzynarodowych targów w mieście Jokohama. W dniach 3-5 marca 2017 można było podziwiać jacht Galeon na wodzie, gdzie oficjalnie odbył się jego debiut na tym rynku.

Serdecznie dziękujemy wszystkim odwiedzającym i zapraszamy do odwiedzenia strony naszego dilera w Japonii: Slowboat

 

Targi w Moskwie

Targi w Moskwie

Relacja z tegorocznych targów w Moskwie - zapraszamy do galerii!

Targi w Moskwie

Galeon wspólnie z naszym dilerem z Rosji miał przyjemność zaprezentować Państwu dwa modele Galeon na targach w Moskwie. Popularne jachty 325 HTS oraz 420 FLY spotkały się z bardzo dużym zainteresowaniem ze strony zwiedzających.

Pragniemy podziękować wszystkim gościom i zapraszamy do galerii!

Link do strony dilera w Rosji – Smartyachts

Galeon 460 FLY w zatoce Phang Nga

Galeon 460 FLY w zatoce Phang Nga

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z sesji w jednym z najpiękniejszych parków w Tajlandii.

Galeon 460 FLY w zatoce Phang Nga

Model 460 FLY należy do najciekawszych jachtów Galeon trzeciej generacji i zasługuje na bycie pokazanym w spektakularnej scenerii.

Dzięki uprzejmości naszego dilera AsiaMarine udało nam się zoorganizować sesję w przepięknej zatoce Phang Nga.

Piękna linia brzegowa Tajlandii oraz Galeon 460 FLY wydają się do siebie pasować wręcz idealnie- zapraszamy do galerii!

Targi w Miami

Targi w Miami

Pierwsza relacja z targów w Miami 2017, kliknij żeby dowiedzieć się więcej!

Targi w Miami

Galeon i MarineMax mają przyjemność zaprezentować państwu siedem niesamowitych modeli Galeon na międzynarodowych targach w Miami.

Odwiedź nas aby zobaczyć modele: 445 HTS, 500 FLY, 385 HTS, 420 FLY, 430 SKYDECK, 550 FLY oraz 560 SKYDECK

Do zobaczenia i zapraszamy do galerii zdjęć!

Nagroda w Helsinkach

Nagroda w Helsinkach

Nagroda za najlepszy jacht typu Cabin Cruiser na targach w Helsinkach!

Nagroda w Helsinkach

Z przyjemnością informujemy, że Galeon, po raz trzeci, został nagrodzony za najlepszy jacht w kategorii Cabin Cruiser na targach w Helsinkach za nowy model 360 FLY! Pragniemy podziękować członkom Jury, naszemu dilerowi z Finalandii – Nordec Nautic oraz projektantowi – Roberto Curto!

Zapraszamy do odwiedzenia stron naszego dilera w Finlandii www.nordecnautic.fi oraz projektanta www.robertocurtodesign.com

Relacja z Boot Dusseldorf

Relacja z Boot Dusseldorf

Relacja z tegorocznej edycji targów Boot Dusseldorf - kliknij aby dowiedzieć się wiecej!

Relacja z Boot Dusseldorf

Targi Boot Dusseldorf 2017 okazały się być jedną z najlepszych edycji dotychczas, zarówno dla firmy Galeon jak i branży jachtowej w całości.

Dzięki temu, że prestiżowa hala numer 6 była, pierwszy raz od lat, całkowicie pełna, zwiedzający mogli zobaczyć wiele nowych modeli, niesamowite stoiska oraz różnorodny sprzęt motorowodny.

Galeon miał okazję zaprezentować sześć modeli, w tym niedawne premiery – 360 FLY oraz 460 FLY.

Chcielibyśmy podziękować wszystkim odwiedzającym, naszym Dilerom oraz organizatorom targów za wspaniałą imprezę – zapraszamy do galerii!

 

Nowa strona Galia

Nowa strona Galia

Nowa strona z łodziami motorowymi Galia jest już online - odwiedź ją dziś!

Nowa strona Galia

Galeon jest wiodącym producentem nie tylko jachtów luksusowych ale także całej gamy łodzi Galia.

Jednostki te posiadają silniki zaburtowe i są dostępne w wariantach open, hardtop oraz sundeck.

Odwiedź naszą nową stronę łodzi motorowych Galia TUTAJ

Targi w Londynie

Targi w Londynie

Relacja z targów jachtowych w Londynie 2017

Targi w Londynie

W ramach rozwijania naszej siatki dilerskiej Galeon postanowił odwiedzić targi w Londynie aby spotkać się z potencjalnymi partnerami.

Ponieważ zależy nam profesjonalnej obsłudze klienta, do naszej siatki przyjmujemy tylko firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, które mogą zapewnić najlepszą obsługę sprzedażową i serwisową.

Zapraszamy na naszą stronę w Wielkiej Brytanii: galeonyachts.co.uk

Zaproszenie na targi Boot Dusseldorf

Zaproszenie na targi Boot Dusseldorf

Odwiedź nas na nadchodzących targach BOOT 2017 w Dusseldorfie w Niemczech.

Zaproszenie na targi Boot Dusseldorf

Odwiedź nas na największych halowych targach jachtów na świecie- Boot Dusseldorf.

Zaprezentujemy sześć modeli Galeon na dwóch stoiskach o powierzchni prawie 900 metrów kwadratowych- nie możesz tego przegapić!

Do obejrzenia będą następujące modele:
Galeon 560 SKYDECK ( Robiony na specjalne zamówienie czarny design)
Galeon 460 FLY ( Z opcją Beach Mode)
Galeon 445 HTS
Galeon 420 FLY
Galeon 385 HTS
Galeon 360 FLY ( Nowy model!)

Można nas znaleźć w hali 6, stoisko A59 oraz A60 – Do zobaczenia!

Sezon nagród

Sezon nagród

Podsumowanie niesamowitego sezonu 2015/16, pełnego nowych modeli i nagród

Sezon nagród

Mamy przyjemność ogłosić, że otrzymaliśmy zaszczytną wzmiankę w kategorii International Distributor/ Dealer Development na gali IBI Boat Builders Awards 2016! Ta prestiżowa nagroda była ukoronowaniem niesamowitego sezonu 2015/16, w którym Galeon został wielokrotnie nagrodzony za design i innowacje, w tym kilkoma statuetkami jachtów roku!

Jeszcze raz pragniemy podziękować członkom wszystkich Jury, naszym dilerom oraz klientom oraz wszystkim, którzy nas wspierali w trakcie ostatnich miesięcy. Obiecujemy dalej wprowadzać niesamowite innowacje tak aby w sezonie 2017 sprawić jeszcze kilka niespodzianek!

Targi w Hamburgu

Targi w Hamburgu

Zapraszamy na targi w Hamburgu, które odbędą się w dniach 29/10-6/11/2016

Targi w Hamburgu

Galeon i HW Bootscenter mają przyjemność zaprosić Państwo na międzynarodowe targi Hanseboot, które odbędą się w Hamburgu w dniach 29/10 do 6/11/2016.

Zaprezentujemy następujące modele Galeon: 325 HTS, 385 HTS oraz 420 FLY

Można nas znaleźć na hali B7 stanowisko D.120- do zobaczenia! Oficjalna strona: HANSEBOOT

Annapolis i Baltimore

Annapolis i Baltimore

Krótka relacja z targów w Annapolis i Baltimore

Annapolis i Baltimore

Galeon oraz MarineMax  kontynuuja ciąg wystaw, które odbywają się wzdłóż wschodniego wybrzeża USA.

W galerii, krótka relacja z targów w obu miastach.

Ps- W tle niesamowity niszczyciel US Navy, USS Zumwalt

Targi w Cannes 2016

Targi w Cannes 2016

Relacja z targów w Cannes 2016

Targi w Cannes 2016

Targi w Cannes są bez wątpienia największą imprezą tego typu na wodzie w Europie i, jak co roku, nie zawiodły oczekiwań zwiędzajacych ani wystawców. Dzięki niesamowitej ofercie jachtów z całego świata, tysiącom zwiedzajacych oraz niesamowitej scenerii po raz kolejny okazały się być najważniejszym wydarzeniem sezonu.

Galeon pokazał bogatą ofertę jachtów w tym: 300 FLY, 325 HTS, 365 HTS, 380 FLY, 405 HTL, 430 HTC, 445 HTS oraz premierowy 460 FLY.

Mamy przyjemność ogłosić także, że model Galeon 510 SKYDECK wygrał nagrodę World Yacht Trophy za najbardziej innowacyjny jacht w segmencie 50-80 stóp! Dziękujemy wszystkim odwiedzającym i do zobaczenia na następnych targach!

Targi w USA

Targi w USA

Odwiedź nas na jednych z nadchodzących targów w USA!

Targi w USA

Jachty Galeon można spotkać w marinach na całym świecie ale w tym momencie najłatwiej wejść na pokład jednego z nich odwiedzając jedne z targów poniżej:

Atlantic City: 29.9-02.10
Annapolis: 13-16.10
Ft. Lauderdale: 3-7.11

Na targach w Ft. Lauderdale, wraz z naszym Dilerem na USA MarineMax pokażemy następujące modele: 385 HTS, 420 FLY, 430 SKYDECK, 445 HTS, 500 FLY, 560 SKYDECK oraz 660 FLY

Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia!

Targi w Petersburgu

Targi w Petersburgu

Relacja z targów w Petersburgu 2016

Targi w Petersburgu

W dniach 1-3 września 2016 odbyła się wystawa jachtów w dawnej stolicy Rosji.

Galeon oraz Smartyachts zaprezentowali 4 modele: 340 FLY, 380 FLY, 420 FLY oraz Galeon 500 FLY z niesamowitym, złotym kolorem kadłuba.

Serdecznie pozdrawiamy wszystkich odwiedzających i do zobaczenia następnym razem!

CNC Laser

CNC Laser

Profesjonalne wycinanie materiałów CNC - dowiedz się więcej!

CNC Laser

Firma Galeon oferuje profesjonalne wycinanie wszystkich typów materiałów za pomocą maszyn: Laser Fiber, Waterjet oraz tokarek i frezarek.
Szybka wycena na podstawie dokumentacji, krótkie terminy realizacji oraz dokładność – poznaj naszą ofertę i wyślij zapytanie!

Więcej informacji tutaj – CNC LASER

Zaproszenie na targi w Cannes

Zaproszenie na targi w Cannes

Zapraszamy do odwiedzenia nas na targach w Cannes, 6-11 września 2016

Zaproszenie na targi w Cannes

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska Galeon na najbardziej ekscytujących targach roku! Pokażemy następujące modele: 300 FLY, 365 HTS, 380 FLY, 405 HTL, 445 HTS, 460 FLY oraz 500 FLY.

Czekamy na Was w sekcji Pantiero, do zobaczenia!

Oficjalna strona targów oraz bilety dostępne: TUTAJ

Wycieczka po wschodnim wybrzeżu USA

Wycieczka po wschodnim wybrzeżu USA

Jachty Galeon dotarły na wschodnie wybrzeże USA i do Nowego Jorku

Wycieczka po wschodnim wybrzeżu USA

Jednostki Galeon zostały ciepło przyjęte na atlantyckim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych, gdzie luksusowy model 660 FLY odwiedza coraz to kolejne mariny po drodze do słynnego Nowego Jorku. Na każdym postoju coraz to więcej osób może na własne oczy przekonać się o niesamowitej jakości wykonania oraz osiągach naszych jachtów.

Zapraszamy do galerii oraz odwiedzenia strony naszego dilera w USA – MarineMax

 

Targi w Petersburgu

Targi w Petersburgu

Zaproszenie na nadchodzące targi w Petersbugu w Rosji, 1/9/2016

Targi w Petersburgu

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas na nadchodzących targach w Petersburgu w Rosji, gdzie wspólnie z naszym dilerem Smartyachts wystawimy następujące jednostki:  340 FLY, 380 FLY, 420 FLY oraz ekscytujący 500 FLY w złotym kolorze kadłuba.

Targi odbędą się w dniach 1-3 września w Imperator Yacht Club.

Do zobaczenia!

Galeon 500 FLY – reklama

Galeon 500 FLY – reklama

Obejrzyj niesamowity film promocyjny modelu Galeon 500 FLY!

Galeon 500 FLY – reklama

Zobacz jakie niesamowite funkcje posiada nasz wielokrotnie nagradzany model Galeon 500 FLY

Obejrzyj film na Youtube – Galeon 500 FLY reklama

Wiatr i Woda w Gdyni

Wiatr i Woda w Gdyni

Zapraszamy na targi Wiatr i Woda 2016, które odbędą się Gdyni!

Wiatr i Woda w Gdyni

Zapraszamy do odwiedzenia nas na największych w Polsce targach motorowodnych odbywających się na wodzie!

Zaprezentujemy następujące jednostki: 300 FLY, 325 HTS, 405 HTL, 420 FLY, 430 SKYDECK, 445 HTS, 500 FLY, 550 FLY oraz 560 SKYDECK.

Targi odbędą się w dniach 28-31 lipca – do zobaczenia!

Galeon 500 FLY – wersja specjalna

Galeon 500 FLY – wersja specjalna

Zobacz ekskluzywną wersję jachtu 500 FLY

Galeon 500 FLY – wersja specjalna

 

Model 500 FLY okazał się być kamieniem milowym w rozwoju firmy Galeon. Dzięki wygraniu wielu międzynarodowych nagród oraz pełnemu kalendarzowi zamówień pozycja firmy jako lidera rynku jachtów luksusowych, jeszcze bardziej się umocniła.

Dla klientów, którzy zawsze wymagają więcej przygotowaliśmy wersję specjalną ze złotym kadłubem i wnętrzem wykończonym w orzechu na wysoki połysk- zapraszamy do galerii!

Więcej informacji na temat modelu Galeon 500 FLY – TUTAJ

Galeon Owners Club

Galeon Owners Club

Relacja z tegorocznego spotkania Galeon Owners Club w Sopocie

Galeon Owners Club

Galeon Owners Club jest doskonałym miejscem do poznania nowych ludzi, dla których jachting jest pasją i okazją do aktywnego spędzenia wolnego czasu. Każdy właściciel jachtu jest automatycznie członkiem GOC i może polegać na innych klubowiczach gdy potrzebuje porady albo doborowego towarzystwa.

Tegoroczna edycja zaprowadziała nas, poprzez kanały w Gdańsku, do rozrywkowego miasta Sopot, gdzie spędziliśmy wieczór przy dobrej muzyce i słoneczenej pogodzie.

W spotkaniu GOC wzieło udział 15 jachtów oraz około 100 gości co pozwala nam zaliczyć je do wyjątkowo udanych! Zespół Galeon pragnie podziękować wszystkim gościom za przybycie i do zobaczenia za rok!

Więcej o klubie GOC – TUTAJ

Nowe zdjęcia jachtów

Nowe zdjęcia jachtów

Zobacz nowe, ekscytujące zdjęcia jachtów Galeon dostępne tutaj!

Aktualizacja aplikacji

Aktualizacja aplikacji

Download the Galeon iPad App with all new models and photos

Aktualizacja aplikacji

Aplikacja Galeon na urządzenia iPad zawiera wszystkie najnowsze modele, dane techniczne oraz konfigurator materiałów do wnętrza jachtów.

Aby pobrać aplikację wyszukaj „Galeon Yachts” w App Store na swoim urządzeniu Apple iPad. Aby mięć dostęp do najnowszych aktualizacji należy co jakiś czas zamknąć aplikację i włączyć ją ponownie. Zapraszamy do korzystania

Targi Wiatr i Woda

Targi Wiatr i Woda

Galeon zbiera kolejne nagrody na targach w Warszawie!

Targi Wiatr i Woda

Wystawa Wiatr i Woda odbyła się po raz kolejny w Warszawie w dniach 10-13 marca 2016 roku.

Te halowe targi uważane są za jedne z dwóch najważniejszych imprez w Polsce i z przyjemnością informujemy, że firma Galeon została na nich nagrodzona aż trzy razy!

Jury uznało stoisko Galeon za najlepsze spośród wszystkich wystawców, jacht Galeon 365 HTS za najciekawszy model na targach a jednostkę Galeon 500 FLY za jacht roku w Polsce! Bardzo dziękujemy za uznanie i mamy nadzieję, że kolejne jednostki wzbudzą podobne uznanie – zapraszamy do galerii!

Targi w Dubaju

Targi w Dubaju

Krótka relacja z międzynarodowych targów w Dubaju

Targi w Dubaju

Międzynarodowe targi w Dubaju odbyły się w dniach 1-5 marca 2016 w samym sercu miasta znanego z najwyższych drapaczy chmur na świecie.

Nowoczesne i przeszkolone budynki okazały się być idealnym tłem do zaprezentowania zgromadzonej publiczności wielokrotnie nagradzanego modelu Galeon 500 FLY.

Za wspaniałą organizację stoiska dziękujemy naszemu partnerowi Sea Pros Yachts, więcej informacji na temat targów dostępne tutaj…

 

Targi w Miami

Targi w Miami

Zobacz zdjęcia z międzynarodowych targów w Miami!

Targi w Miami

Międzynarodowe targi Miami Boat Show zaliczają się do najważniejszych tego typu wystaw na świecie. Tegoroczna edycja odbyła się w dniach 11-15 lutego i była również datą oficjalnego debiutu marki Galeon na rynku północnoamerykańskim.

Targi te okazały się również doskonałym miejscem na ogłoszenie współpracy pomiedzy firmami Galeon a MarineMax – oficjalnym dystrybutorem naszych jachtów w Ameryce. Z niecierpliwością czekamy na możliwość prezentacji naszych produktów na tym rynku.

Zapraszamy do galerii!

 

Targi Eurasia 2016

Targi Eurasia 2016

Relacja z międzynarodowych targów w Istambule

Targi Eurasia 2016

Targi Eurasia 2016 odbyły się w dniach 13-21 lutego w historycznym mieście Istambuł, położonym na granicy Europy i Azji. Wydarzenie to przyciągnęło ponad 300 wystawców i uważane jest za jedno z najważniejszych w regionie.

Dzięki doskonałej organizacji przez naszego dilera Deniz Yatcilik, stoisko Galeon cieszyło się dużym zainteresowaniem i okazało się idalnym miejscem do zaprezentowania wielokrotnie nagradzanego modelu – Galeon 500 FLY.

Po więcej informacji na temat targów kliknij tutaj, zapraszamy do galerii zdjęć!

Podsumowanie Boot 2016

Podsumowanie Boot 2016

Film i relacja z niesamowitych targów Boot Dusseldorf 2016

Podsumowanie Boot 2016

Targi Boot Dusseldorf 2016 zakończyły się dla firmy Galeon niesamowitym sukcesem.

Dzięki obecności sześciu modeli, zbudowaniu największego, dotychczas stoiska oraz otrzymaniu nagrody Powerboat of the Year 2016 można uznać tę edycję za najlepszą w historii.

Obejrzyj to wyjątkowe wydarzenie tutaj: Film na YouTube

Targi w Istambule

Targi w Istambule

Odwiedź nas na międzynarodowych targach w Istambule i zobacz nowy model 500 FLY!

Targi w Istambule

Galeon oraz Deniz Yatcilik zapraszają do wzięcia udziału w nadchodzących targach CNR Eurasia Boat Show, które odbędą się w dniach 13-21 lutego 2016 w Istambule.

Zaprezentujemy jeden z najbardziej ekscytujacych modeli tego sezonu – 500 FLY, nagradzany za swoje innowacyjne i przełomowe rozwiazania technologiczne.

Aby dowiedzieć się więcej zapraszamy na oficjalne strony: Deniz yatcilik oraz CNR Eurasia Boat Show

 

 

Boot Dusseldorf 2016

Boot Dusseldorf 2016

Zapraszamy do odwiedzenia nas na międzynarodowych targach Boot 2016!

Boot Dusseldorf 2016

Galeon oraz HW Bootscenter mają przyjemność zaprosić Państwa na nadchodzące targi Boot Dussldorf, które odbędą się w dniach 23-31 stycznia 2016.

Zaprezentujemy następujące modele Galeon: 365 HTS ( Światowa premiera!), 390 HTC, 405 HTL, 420 FLY, 445 HTS, 510 Skydeck ( Światowa premiera!) oraz 550 FLY.

Dołącz do nas w prestiżowej hali 6 na stoisku A57! Więcej informacji: boot.de oraz HW Bootscenter

 

Salon Nautique de Paris

Salon Nautique de Paris

Galeria zdjęć oraz relacja z targów Paris 2015

Salon Nautique de Paris

Salon Nautique International de Paris odbył się w dniach 5-13 grudnia i przyciągnął ponad 200,000 gości z całego świata.

Galeon oraz French Boat Market pokazały trzy modele jachtów na wystawie: Galeon 325 HTS, 380 FLY oraz 405 HTL, które spotkały się z dużym zainteresowaniem ze strony odwiedzających targi.

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nas na targach w Paryżu i zapraszamy do galerii zdjęć!

 

Hanseboot 2015

Hanseboot 2015

Relacja z targów jachtowych w Hamburgu, zapraszamy do galerii!

Hanseboot 2015

W dniach od 29 października do 6 listopada odbyła się 57 edycja międzynarodowych targów w Hamburgu.

Galeon wraz z dilerem na Niemcy HW Bootscenter ( link tutaj ) zaprezentował następujące modele: 325 HTS, 350 HTC oraz 420 FLY.

Serdecznie dziękujemy wszystkim odwiedzającym i do zobaczenia na następnych targach!

Nagroda Boat Builder dla 500 FLY!

Nagroda Boat Builder dla 500 FLY!

Galeon 500 FLY wygrał nagrodę IBI za rok 2015 w kategorii "Innowacyjne rozwiązania pokładowe" - więcej tutaj!

Nagroda Boat Builder dla 500 FLY!

Mamy przyjemność ogłosić, że model Galeon 500 FLY wygrał nagrodę IBI za rok 2015 w kategorii „Innowacyjne rozwiązania pokładowe”!

Jury ogłosiło, że: „Galeon oraz zespół Tony Castro Design pokonali znaczące przeszkody konstukcyjne aby umożliwić opuszczanie burt łodzi oraz przesuwanie półtorametrowego okna na bok, tak aby możliwe stało się wygospodarowanie przestrzeni charakterystycznej dla znacznie większych jednostek. Galeon wykazał się odważnym i innowacyjnym podejściem w budowie jachtów i pokazał w średnim segmencie rozwiązania znane z super jachtów”.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy nas wspierali – ten sukces nie byłby możliwy bez Was!

 

Targi w Łodzi

Targi w Łodzi

Relacja z targów Boatshow 2015, które odbyły sie Łodzi, zapraszamy do galerii...

Targi w Łodzi

Targi Boatshow odbyły się w Łodzi w dniach 20-22 listopada 2015.

Zaprezentowaliśmy dwa modele Galeon: 420 FLY oraz premierowy 310 HTC oraz trzy łodzie motorowe Galia: 770, 630 oraz 570 Sundeck.

Dziękujemy wszystkim odwiedzającym i zapraszamy do galerii!

Jachty Galeon w drodze do Ameryki

Jachty Galeon w drodze do Ameryki

Pierwszy transport jachtów Galeon na rynek północnoamerykański już w drodze! Więcej informacji tutaj...

Jachty Galeon w drodze do Ameryki

Galeon ma przyjemność przedstawić nowego dilera na region Ameryki Północnej – firmę MarineMax!

Dzięki podpisaniu umowy na wyłączność, jachty Galeon zyskają dostęp do jednego z największych rynków na świecie.

Więcej informacji na temat firmy MarineMax dostępnych jest na oficjalnej stronie : MarineMax

Jacht roku – 500 FLY

Jacht roku – 500 FLY

Galeon 500 FLY został nominowany do prestiżowej nagrody Powerboat of the Year 2016 - więcej informacji tutaj!

Jacht roku – 500 FLY

Galeon 500 FLY został nominowany do nagrody Powerboat of the Year 2016 w kategorii jachtów o długości ponad 45 stóp za swój innowacyjny design oraz doskonałe osiągi.

Model ten został zaprezentowany na targach w Cannes w roku 2015, gdzie został jedną z głównych atrakcji ze względu na swoje niekonwencjonalne rozwiązania.

Jesteśmy bardzo dumni z nominacji, która po raz kolejny udowadnia, że stocznia Galeon należy do najlepszych w Europie! Zapraszamy do galerii.

Targi w Cannes 2015

Targi w Cannes 2015

Podsumowanie targów Cannes 2015 - zapraszamy do obejrzenia jachtów Galeon w scenerii francuskiej riwiery.

Targi w Cannes 2015

Tegoroczna edycja targów Cannes odbyła się w dniach 8-13 września i jak zwykle przyciągnęła miłośników jachtingu z całego świata.

Dzięki pokazaniu aż ośmiu modeli ( 300 Fly, 305 Hts, 325 Hts, 405 Htl, 445 Hts, 500 Fly, 550 Fly oraz 660 Fly) stoisko Galeon było jednym z najbardziej obleganych na targach a premierowy model 500 Fly okazał się hitem wśród zwiedzających.

Serdecznie dziękujemy wszystkim gościom za przybycie i do zobaczenia na kolejnej edycji!