Galeon

Zimowanie

Każdy odpowiedzialny właściciel jachtu dba o niego wykonując regularne czynności serwisowe i wymagane przeglądy ale warto również pamiętać o przygotowaniu go do zimy pod koniec sezonu. Wyłącznie dla właścicieli jachtów Galeon przygotowaliśmy kompleksową usługę zimowania, tak aby nasi klienci nie musieli martwić się o sprawy techniczne. Nasza wykwalifikowana kadra wie wszystko o jachtach Galeon – w końcu to my je zbudowaliśmy!

Zdanie jachtu

Każdy jacht Galeon przyjęty na serwis zimowy poddawany jest kompleksowej inspekcji w celu ustalenia z właścicielem zakresu koniecznych napraw oraz pożądanych modyfikacji wnętrza bądź wyposażenia jednostki.

Czynności serwisowe

Zaczynamy od dokładnego umycia kadłuba i zespołu napędowego oraz opróżnienia i przepłukania zbiorników ścieków szarych i czarnych. Następnym krokiem jest wypompowanie płynów z instalacji i zastąpienie ich odpowiednikami odpornymi na zamarzanie. Ostatnim krokiem jest przygotowanie silników, generatorów oraz klimatyzacji.

Przechowywanie jachtu

Każdy jacht zostaje ustawiony na specjalnym, przygotowanym przez nas łożu w naszym prywatnym i bezpiecznym magazynie gdzie monitorowany jest przez cały okres przechowywania. Na miejscu regularnie odbywają się kontrole stanu naładowania akumulatorów oraz poziomu wilgotności powietrza. Każdy jacht zwracany jest gotowy do użytku po przejściu serii testów i sprawdzeniu działania najważniejszych systemów.