Mistrz Europy w klasie AM

Wspierany przez Galeon Yachts wielokrotny mistrz Polski w wyścigach motocyklowych i samochodowych, Teodor Myszkowski, w sezonie 2017 zdominował rywalizację w prestiżowej serii Lamborghini Super Trofeo Europe, za kierownicą 620-konnego Lamborghini Huracana wygrywając sześć z dwunastu wyścigów na najsłynniejszych, znanych z Formuły 1, europejskich torach, a w sześciu pozostałych startach finiszując na podium. Już na dwa wyścigi przez końcem sezonu poznaniak zapewnił sobie tym sposobem tytuł mistrza Europy klasy AM.

Sezon 2017 był dla Teodora drugim za kierownicą napędzanego pięciolitrowym silnikiem V10 Lamborghini, rozpędzającego się do ponad 300 km/h. Trzeci w klasyfikacji generalnej rok wcześniej, poznaniak rozpoczął rywalizację od dwóch zwycięstw na legendarnym, włoskim torze Monza, jednym z najszybszych i najsłynniejszych na świecie. Kilka tygodni później Myszkowski stanął na najwyższym stopniu podium na brytyjskim Silverstone, na którym przed laty odbył się pierwszy w historii wyścig Formuły 1.

Zwycięstwami zakończyły się także wizyty na francuskim Paul Ricard i belgijskim Spa-Francorchamps, po czym we wrześniu Teodor przypieczętował mistrzowski tytuł dwukrotnie stając na podium na niemieckim Nurburgringu, kolejnym kultowym torze F1. Zwieńczeniem wymarzonego sezonu była wygrana w ostatniej rundzie na włoskiej Imoli, a następnie świetna jazda w wielkim Finale Światowym, podczas którego polskie Lamborghini z charakterystycznymi logotypami Galeon Yachts było jednym z najszybszych aut na torze.